Інтерсуб'єктивний психоаналіз

Шановні колеги!
Київський інститут сучасної психології та психотерапії спільно з Kyiv School of Intersubjective Psychoanalysis запрошують вас на курс тематичного удосконалення (підвищення кваліфікації) "Інтерсуб'єктивний психоаналіз"!

Інтерсуб'єктивна школа представлена групою різних авторів, які поділяють деякі переконань щодо психічного здоров'я: психіка розвивається через інтерсуб'ектного зв'язку з іншим суб'єктом, а потреба в діаді триває протягом усього життя. Ми будемо вивчати, як пацієнт і аналітик впливають один на одного і як аналітик несвідомо впливає на цей обмін. Інтерсуб'єктивна школа передбачає, що взаємний вплив домінує в терапевтичній зустрічі і використовує термін «прийняття» замість переносу, контрпереноса, проективної ідентифікації. Ми обговоримо множинність «я» і центральність дисоціації як психологічного захисту психіки. Будуть розглянуті концепції травми і роль терапевта в якості свідка, а також несвідоме вплив політичного і соціального контексту в кабінеті. Нарешті, ми обговоримо різні форми втручань і їх ефективність: інтерпретацію, супровід і саморозкриття психотерапевта.

Ми будемо посилатися на головних інтерсуб'єктивності авторів, таких як Томас Огден, Льюїс Арон, Стівен А. Мітчелл, Роберт Д. Столороу, Джессіка Бенджамін, Філіп Бромберг, Дорі Лауб, Уоррен С. Поланд, Сью Гранд, Джоді Месслер Девіс, Мері Гейл Фраулі та ін..

Кожна зустріч буде включати теоретичні уроки і дискусії і спостереження за ситуаційними дослідженнями, які будуть представлені учасниками.

Цей навчальний курс був розроблений групою ізраїльських психоаналітичних психотерапевтів і психоаналітиків та за підтримки Європейської федерації психоаналітичної психотерапії (EFPP).

Автори та викладачі навчального курсу:

Гіла Офер - доктор філософії, клінічний психолог, тренінговий психоаналітик і груповий аналітик. Є засновницею і паст-президентом Тель-Авівського університету сучасного психоаналізу (TAICP) і одним із засновників Ізраїльського Інституту групового Аналізу (IIGA). Викладач і керівник Програми психоаналітичної психотерапії в Тель-Авівському університеті, а також факультеті TAICP, IIGA і проводить навчання групового аналізу в Стамбулі та Бухаресті, є членом виконавчої ради, паст-голова группаналітіческой відділу Європейської федерації психоаналітичної психотерапії (EFPP), коордінаторм країн Східної Європи EFPP і редактор EFPP Psychoanalytic Psychotherapy Review. Вона опублікувала свої роботи в провідних міжнародних журналах, є редактором книги «Міст над тривожними водами: конфлікти і примирення в групах і суспільстві», опублікованій в 2017 році.

Ліат Ворхафтінг-Аран - клінічний психолог і груповий аналітик, кандидат в Тель-Авівському університеті сучасного психоаналізу, штатний співробітник Ізраїльського інституту групового аналізу та Школи соціальної роботи Міністерства соціального забезпечення. Працює в індивідуальній, парній і групової терапії в приватній практиці.

Аві Берман - клінічний психолог, психоаналітик, тренінговий аналітик і аналітик групи. Член Тель-Авівського університету сучасного психоаналізу та Ізраїльського інституту групового аналізу. Ініціатор і співзасновник ізраїльського інституту групового аналізу і його перший голова. Викладає в Тель-Авівському університеті, очолює Програму по Психотерапії і Груповий психотерапії.

Елла Столпер - соціальний працівник, індивідуальний і груповий психотерапевт в приватній практиці. Викладач і супервізор програми групової психотерапії в Тель-Авівському університеті, а також в Академічному коледжі мистецтв. Вона також є керівником і координатором Центральної школи соціальної роботи міністерства праці і членом ізраїльського інституту групового аналізу.

Курс складається з п'яти дводенних семінарів:
9-10 лютого 2019 - Ліат Ворхафтінг-Аран
23-24 березня 2019 - Аві Берман
18-19 травня 2019 - Елла Столпер
5-6 жовтня 2019 - Гіла Офер
23-24 листопада 2019 - Ліат Ворхафтіг-Аран

Кожен семінар включає в себе 4 сесії теорії і 4 сесії супервізії.
Всього: 40 годин теорії та 40 годин супервізії.

Курс являє собою єдину логічно вибудувану програму, тому участь в курс не передбачає відвідування окремих семінарів! З першого семінару група стає ЗАКРИТОЇ!

Для участі в курсі запрошуються фахівці мають досвід особистої терапії і практику. Курс буде корисний фахівцям в клінічній практиці яких є клієнти нарциссического, прикордонного та психотичного спектрів.

Вартість участі - 1000 євро у гривневому еквіваленті.

Оплата здійснюється одноразово на рахунок інституту при підписанні договору.

Після закінчення курсу учасники отримують сертифікат КІСПП із зазначенням кваліфікації, кількості годин, викладачів і супервізора EFPP. Можлива сертифікація в УКПП.

При бажанні учасники можуть захистити кваліфікаційну роботу (реферат) і отримати державне свідоцтво Міністерства освіти України про підвищення кваліфікації в області сучасного психоаналізу.

Реєстрація на курс і додаткові питання по тел .: (044) 585 46 77 (78) або kispp@i.ua

Для більш детального ознайомлення з проектом щовівторка о 19.00 проводяться інформаційний зустрічі (безкоштовно). На інформаційній зустрічі ви можете задати будь-які питання щодо курсу: умови участі, вартість, викладачі, зміст і ін. Реєстрація на ІВ по тел: (044) 585 46 77 (78) або тут: https://goo.gl/forms/ YbhKDCyuNP9yPqgM2
Зустрічі проводить керівник проекту - Alyona Chukanova - засновник Kyiv School of Intersubjective Psychoanalysis, тренінговий аналітик ECPP, голова Секція психоаналізу СППУ (093) 074 5125, alyonach25@gmail.com


КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78
Email: kispp@i.ua
Email приймальної комісії: kisppvstup@i.ua