«ГЕРОЇ ТА ЛИХОДІЇ»: проективна техніка психологічного консультування

5 та 6 жовтня 2019 року з 10.00 до 18.00 Київський інститут сучасної психології та психотерапії спільно з Спілкою психологів та психотерапевтів запрошує всіх бажаючих взяти участь в навчальному тренінг-семінарі

«ГЕРОЇ ТА ЛИХОДІЇ»: проективна техніка психологічного консультування - єдина в Україні методика, розроблена відповідно до теорії діяльності на основі експериментальних досліджень, групових та індивідуальних практик. Технологія містить фрагменти структур діяльності, які дозволяють людині структурувати свою реальність - як на рівні переживання ( "мені здається / я відчуваю, що відбувається ось так .."), так і на рівні фіксації фактів реальності.

Саме це дозволяє психологу утримувати логіку процесу і сприяти клієнту в отриманні конкретного результату.

Структурованість і логіка психологічного консультування, а також роботи в форматі психологічної групи є найважливішою умовою їх ефективності.
Проектні та метафоричні техніки вносять "пожвавлення" в процес, роблять його більш глибоким і проникаючим. Однак, чи завжди ми розуміємо логіку цього процесу? Чи завжди ми можемо чітко зафіксувати результати?
На навчальному тренінг-семінарі ми будемо освоювати логіку побудови консультативного процесу за допомогою проективних карт, розуміти принципи дії метафори, асоціації та проекції.
В результаті учасники зможуть вільно використовувати цю технологію для вирішення завдань психологічної практики.

Тренер і ведучий:
Кунцевська Анастасія - кандидат психологічних наук, член правління Спілки психологів і психотерапевтів України, методолог, ігротехнолог, практикуючий психолог - діяльнісний підхід, автор технології «ГЕРОЇ ТА ЛИХОДІЇ»:.

Вартість дводенного тренінгу - 3500 грн.
При оплаті до 15 вересня - 3000 грн.

У вартість включено комплект карт і брошура з описом технік.
Реєстрація учасників за телефоном: (044) 585 46 78


КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78
Email: kispp@i.ua
Email приймальної комісії: kisppvstup@i.ua