Шановні друзі!

Пишаємось та хочемо поділитися новиною з вами!     

Київський інститут сучасної психології та психотерапії успішно пройшов акредитацію експертної комісії #НАЗЯВО з високим акредитаційним балом та з отриманням Акредитації закладу на 10 років. Це офіційне визнання державою наявності у закладі вищої освіти умов для якісного, своєчасного та високого рівня надання освітніх послуг, дотримання ним стандартів у сфері освіти, відповідності працівників єдиним кваліфікаційним вимогам. 

Понад півроку команда Інституту  готувалася до акредитації, попри повномасштабне вторгнення, віялові відключення світла та обстріли, паралельно продовжуючи забезпечувати та супроводжувати навчання студентів. Процес підготовки до акредитації досить клопіткий, важкий та насичений. Під час акредитації мають бути в порядку абсолютно всі сфери діяльності закладу. Багато елементів діяльності Інституту перетинаються один з одним, внутрішні документи тягнуть за собою низку споріднених документів…. І вся ця безліч паперів має бути правильно складена, заповнена та структурована. 

В умовах сьогодення вкрай необхідною залишається потреба забезпечити високий рівень підготовки здобувачів. Акредитаційний сертифікат - це справжня відзнака якості в освітній галузі. Тільки заклади, що пройшли акредитацію, мають можливість безперешкодно працювати та навчати майбутній кадровий потенціал країни! 

Щоденно ми відзначаємо мужність наших ЗСУ, захисників та захисниць, які героїчно відстоюють кожний сантиметр нашої України. Дякуємо за можливість підтримувати освіту та науку, відновлювати її задля майбутнього України! Дякуємо експертам Національного агентства за супровід акредитації та відзначення Інституту на високому рівні!

Щиро дякуємо  усій команді Інституту, яка не на мить не зупиняла роботу, підтримувала та вірила. Дякуємо Ректору, науково-педагогічному складу, здобувачам, випускникам, роботодавцям, які безпосередньо прийняли участь у процедурі проходження акредитаційної експертизи. Дякуємо  колегам та партнерам за підтримку, студентам, випускникам та абітурієнтам, що шляхом свого професійного зростання обрали КІСПП! Дякуємо гаранту програми за високий професіоналізм! Дякуємо засновниці Інституту за довіру! Лише спільними зусиллями наша інститутська родина здобула цю перемогу, а маючи такий сильний фронт і сміливий тил – ми обов’язково здобудемо і перемогу для нашої Незалежної України! 

Команда КІСПП

Працюємо! Відновимо! Переможемо! #ВсеБудеУкраїна!

 


КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78
Email: kispp@i.ua
Email приймальної комісії: kisppvstup@i.ua