ПРОЕКТ З НАВЧАННЯ ТА ПІДТРИМКИ ПСИХОЛОГІВ І ВОЛОНТЕРІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ З ПОСТРАЖДАЛИМИ ВІД ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ.

РОБОТА З ОСОБАМИ, ЩО ПЕРЕБУВАЛИ В ПОЛОНІ, ТА ЖЕРТВАМИ ТОРТУР

 Шановні колеги та друзі!

Обговоривши результати 3-х етапів і виходячи із ситуації, що склалася, запитів та потреб, ми прийшли до наступних висновків:

1) У зв’язку з побажаннями фахівців необхідно змінити ДАТИ проведення проекту.

2) Спираючись на актуальні потреби психологів, волонтерів та постраждалих від військових дій, ми змінюємо ФОРМАТ проекту.

Перші 2 дні проекту, як і раніше, будуть присвячені навчанню та підтримці психологів і волонтерів, що працюють з постраждалими від військових дій.

ОСНОВНОЮ ТЕМОЮ ЦЬОГО РАЗУ ВИСТУПАТИМЕ РОБОТА З ОСОБАМИ, ЩО ПЕРЕБУВАЛИ У ПОЛОНІ, ТА ЖЕРТВАМИ ТОРТУР.

Третій день проекту буде присвячений оргдіяльнісній грі «ПРОЕКТУВАННЯ КРИЗОВОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ».

Цей Центр ми плануємо створювати на базі СППУ І КІСПП.

Детальніше про це ми напишемо в окремому пості, тут же хочу зазначити, що цікава вона буде як людям, які просто хочуть поділитися своїми ідеями на цю тему та внести вклад у зміст роботи Центру, так і для тих, хто хоче стати його новим співробітником, на постійній основі.

Тепер щодо організаційної частини:

1. Ті учасники, які записалися на 2-й і 3-й проект і не прийшли (без попередження), занесені до «ЧОРНОГО» СПИСКУ, і можуть продовжувати навчання в наступних етапах тільки в разі сплати адміністративного штрафу в розмірі 150 грн. Ця умова дійсна для будь-якого учасника, незалежно від того, є він волонтером чи ні.

2. За спроби самореклами для пошуку платних клієнтів, набору в платні групи, продажу книг і подібні дії учасники проекту будуть негайно виключені з проекту без права на повернення.

3. Для профілактики професійного вигорання та збереження здорових професійних відносин з фахівцями, які діляться досвідом, було прийнято рішення продовжувати оплачувати їхню працю. Відповідно, цей етап, як 2-й і 3-й, буде платним.

Плата за проект призначається (або не призначається) залежно від декількох умов і складає такі суми за 1 день:

- 150 грн (450 грн за 3 дні) — студенти та психологи, практикуючі та ті, які планують у проекті підвищити рівень професійної компетенції;

- 100 грн  (300 грн за 3 дні) — члени СППУ

- безкоштовно — волонтери, психологи, які постійно працюють з військовослужбовцями та їх сім’ями.

ТРЕТІЙ ДЕНЬ ПРОЕКТУ МОЖНА ОПЛАТИТИ ОКРЕМО і відвідати тільки гру.

Для підтвердження своєї волонтерської діяльності необхідно НАДАТИ РЕКОМЕНДАЦІЇ керівнику проекту, мені, Пономарьовій Вікторії, можна в особистих повідомленнях у фейсбуці.

Ще раз хочемо відзначити, що плата за проект є компенсацією роботи фахівців і запорукою нашої більш тривалої співпраці. На особистих зв’язках і просто енергії організаторів та фахівців проект ризикує «спалахнути» і «згоріти» швидше, ніж дасть очікувані результати. Також хочемо зазначити, що частина коштів йде на оплату праці адміністраторів і дрібні організаційні витрати (папір, вода, праця прибиральниць і т.д.).

Тепер щодо організаційних питань:

Дата і час: 27-29 березня 2014 року, з 9:30 до 19:00.

Форма роботи: учбовий тренінг-семінар і оргдіяльнісна гра.

Учасники: психологи, психотерапевти, соціальні працівники, лікарі, педагоги. Студентам — не для практики, а у якості додаткового навчання.

ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація у адміністратора КІСПП.

Якщо ви вже зареєстровані, Вам необхідно ПІДТВЕРДИТИ СВОЮ УЧАСТЬ і свою згоду з умовами проекту за телефонами:

+380 (44) 585 46 78

+380 (44) 585 46 80

Кількість місць обмежена.

КЕРІВНИК ПРОЕКТУ – Пономарьова ВІКТОРІЯ:

https://www.facebook.com/viktoria.ponomaryova.7


КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78
Email: kispp@i.ua
Email приймальної комісії: kisppvstup@i.ua