Психоаналітична теорія і основи психоаналітично орієнтованої психотерапії

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ СУЧАСНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПСИХОТЕРАПІЇ

оголошуює набір на курс підвищення кваліфікації

«Психоаналітична теорія та основи психоаналітично орієнтованої психотерапії»

У програмі курсу:

  • ✔ психоаналітична діагностика;
  • ✔ механізми психологічного захисту;
  • ✔ психоаналітичні теорії розвитку;
  • ✔ концепції нарцисизму;
  • ✔ основи психосоматики;
  • ✔ психоаналітичні теорії депресії, шизофренії;
  • ✔ психоаналітичні концепції пограничної, психотичної особистості та ін.;
  • ✔ роль сетингу в психоаналізі і психоаналітично орієнтованій психотерапії;
  • ✔ основні аспекти психотерапевтичної техніки.

 

Програма включає вивчення класичних психоаналітичних концепцій, а також концепцій сучасних психоаналітичних шкіл і напрямків. Ви отримаєте можливість ознайомитися з витоками психоаналізу з часів З. Фрейда і його соратників до наших днів.

Особлива увага приділятиметься вивченню технік роботи з сучасними психопатологіями і розладами.

КІСПП регулярно виступає організатором наукових конференцій, симпозіумів та конгресів, на яких ви зможете почути доповіді та у майстер-класи найбільших зарубіжних психоаналітиків, взяти участь у групових супервізіях та живому спілкуванні з професіоналами світового рівня.

Навчання фахівців в області психоаналітично орієнтованих психотерапій та психоаналізу включає теоретичну підготовку та професійний психоаналітичний тренінг, що складається з дидактичного аналізу та навчальної психоаналітично орієнтованої практики під систематичним контролем супервізора (супервізійна підготовка).

Формат навчання

5 триденних модулів (п'ятниця, субота та неділя) у семестрі.

Тривалість — 3 роки.

Сертифікація

Навчання фахівців в області психоаналітично орієнтованих психотерапій та психоаналізу включає теоретичну підготовку та професійний психоаналітичний тренінг, що складається з дидактичного аналізу та навчальної психоаналітично орієнтованої практики під систематичним контролем супервізора (супервізійна підготовка).

Дидактичний аналіз і супервізійну підготовку Ви зможете пройти в рамках представлених в Україні професійних організацій, інформацію про які буде Вам надано в процесі навчання.

КІСПП регулярно виступає організатором наукових конференцій, симпозіумів та конгресів, на яких ви зможете почути доповіді та майстер-класи найбільших зарубіжних психоаналітиків, долучитись до групових супервізій та взяти участь у живому спілкуванні з професіоналами світового рівня.

Вимоги до кандидатів

На курс підвищення кваліфікації зараховуються фахівці з вищою медичною та психологічною освітою (а також студенти останнього курсу профільних ВНЗ).

Підвищення кваліфікації проводиться згідно з отриманою ліцензією (наказ МОН України від 04.06.2013 № 2070-л).

Після успішного завершення курсу слухачі отримують Свідоцтво державного зразка (МОН України) про підвищення кваліфікації.

Викладачі

Пустовойт Михайло Михайлович — доктор медичних наук, лікар-психіатр, член Міжнародної психоаналітичної асоціації (IPA), авторизований аналітик для континуального тренінг-аналізу в Україні, згідно критеріїв Міжнародної психоаналітичної асоціації (IPA), ректор КІСПП.

Хорст Кехеле (Horst Kächele) — професор, доктор медицини, декан відділення психотерапії Ульмського університету, директор Штутгартського центру психотерапевтичних досліджень, навчаючий аналітик Міжнародної психоаналітичної асоціації (IPA). Автор (у співавторстві з Х.Томе) 3х-томника «Сучасний психоаналіз».

Херсонський Борис Григорович — кандидат медичних наук, психіатр, психотерапевт. Автор шести монографій з психології і психіатрії, у тому числі «Психодіагностика мислення». Перекладач, поет, володар спеціальної премії «Literaris» (Австрія) за книгу «Сімейний архів» у 2010 р., Президент Спілки психологів та психотерапевтів України.

Лагутін Володимир Анатолійович — кандидат медичних наук, лікар-психіатр, доцент кафедри клінічної психології КІСПП, член Міжнародної психоаналітичної асоціації (IPA), авторизований аналітик для континуального тренінг-аналізу в Україні, згідно критеріїв Міжнародної психоаналітичної асоціації (IPA).

Пільгук Наталія Владиславівна — психолог, психоаналітик, навчаючий аналітик і супервізор Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій (ECPP), груповий психоаналітичний психотерапевт DAGG (Німеччина).

Кечур Роман — лікар-психіатр, кандидат медичних наук, доцент кафедри психіатрії та психотерапії Львівського Національного Медичного Університету, дійсний член Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП), навчаючий аналітик і супервізор Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій (ECPP), Президент Української Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій (УКПП).

Зарахування на курс проводиться за результатами співбесіди.

Запис на співбесіду та додаткова інформація за тел.: ☏ (044) 585 46 77 (78).

Заявку на навчання Ви можете подати самостійно, натиснувши на червону кнопку справа .

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Обов’язково заповніть всі поля і вкажіть назву курсу!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Ми у FACEBOOK: https://www.facebook.com/KISPP


КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78
Email: kispp@i.ua
Email приймальної комісії: kisppvstup@i.ua