Навчальна програма Е.Смаджа "Психоаналітична терапія пар"

Шановні колеги!

Міжнародна Школа групового Аналізу (МШГА) спільно з КІСПП оголошує про набір групи на 2-х річну програму "ПСИХОАНАЛІТИЧНА ТЕРАПІЯ ПАР".

Програма розрахована на клініцистів, які мають приватну практику або досвід роботи у відповідних установах (психіатри, психологи, психотерапевти, психоаналітики, студенти-аналітики), які вже пройшли або проходять особистий аналіз. Група складатиметься з 15 (максимум) людина.

Програма розрахована на 2 роки і має практичну і теоретичну складові.
Практична сторона підготовки передбачає проведення індивідуальної супервізії пар з розрахунку двох супервізій в місяць по «скайп». Учасники програми познайомляться з теоретичними та практичними аспектами підходу Е. Смаджа до трьох структурно-функціональним рівням пари: рівнем групи, рівнем межсуб'ектних відносин і індивідуально-внутріпсихічних рівню.

Теоретичний курс, крім знайомства з обов'язковою, рекомендованої і додатковою літературою психоаналітичної, історичної та соціологічної спрямованості, передбачає щорічне проведення 4 семінарів (чотири уїк-енду), на яких:
- ми звернемося до обраним фрагментами текстів, присвяченим різної тематики і проблематики родинних стосунків з подальшим обговоренням теоретичних і клінічних моментів;
- ми проведемо групову супервізію пар, з якими працюють учасники програми.

Дана програма покликана не тільки познайомити учасників з принципами психоаналітичної терапії пар, а й підняти на новий рівень наукові досліджень в даній сфері.
Після закінчення програми учасники повинні підготувати та подати групі колег теоретико-клінічну роботу,

Вартість програми 1200 євро (включає оплату 6-ти дводенних семінарів)
Індивідуальні супервізії оплачуються окремо (40 євро за одну супервизию).

Ведучий Доктор Ерік Смаджа - психіатр, психоаналітик, психоаналітик пар, є членом психоаналітичної Асоціації м. Парижа і Міжнародної психоаналітичної асоціації. У Франції доктор Смаджа розробив і успішно реалізує програму підготовки фахівців в області психоаналітичної терапії пар.

Тривалість програми 2 роки (6 2-х денних модулів)
Перший модуль програми - 25-26 січня 2020 року.

Реєстрація на співбесіду 0445854677


КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78
Email: kispp@i.ua
Email приймальної комісії: kisppvstup@i.ua