Психологічне консультування та психотерапія дітей, підлітків та батьків

Київський інститут сучасної психології та психотерапії і Спілка Психологів та Психотерапевтів України оголошують набір на курс підвищення кваліфікації для дитячих та сімейних психотерапевтів, психологів, педіатрів та педагогів «Психологічне консультування та психотерапія дітей, підлітків та батьків».

Програма включає: психологію дитинства, психологічне консультування та корекція, дитяча психіатрія, суїцидологія, аддиктологія, сексологія, неврологія, психотерапія дітей і підлітків. Обсяг і рівень отриманих знань достатній для самостійної роботи в якості спеціаліста з психологічного консультування та психокорекції.

Практичне навчання — особистий досвід — опрацювання власних дитячих проблем, навчання методам і технікам роботи з дітьми та батьками.

Стажування — навчання на робочому місці в спеціалізованих дитячих установах.

По закінченню навчання видається свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації «Психологічне консультування та психокорекція дітей і підлітків».

Тривалість курсу навчання — 2,5 роки (21 семінарське заняття по 3 дні + 2 тижневі стажування). Усього 500 академ. годин.

Серед викладачів курсу: доктор мед.н., проф. Пилягіна Г.Я., доктор мед. н. Галина І.В., психотерапевт ЄАП Калмикова Г.В., канд.псих.н. Пономаренко Л.П. та ін.

Обов’язкові умови:

  1. Базова вища освіта (психологічна, медична, педагогічна).
  2. Вік — від 24 років.
  3. Бажано (але не обов’язково) мати «особистий досвід» (психотерапевтичне опрацювання власних проблем у навчальному проекті) + досвід роботи з дітьми.

Зарахування на Курс проводитися за результатами співбесіди.

Запис на співбесіду та додаткова інформація за тел: (044) 585 46 77 (78).

Заявку на навчання Ви можете подати самостійно, натиснувши на червону кнопку справа.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Обов’язково заповніть всі поля і вкажіть назву курсу!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!


КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78
Email: kispp@i.ua
Email приймальної комісії: kisppvstup@i.ua