Групова психоаналітична психотерапія

 

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ СУЧАСНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПСИХОТЕРАПІЇ

СПІЛКА ПСИХОЛОГІВ ТА ПСИХОТЕРАПЕВТІВ УКРАЇНИ

проводить набір студентів на навчальну програму

ГРУПОВА ПСИХОАНАЛІТИЧНА ПСИХОТЕРАПІЯ

ПРОГРАМА ПРОХОДИТЬ ПІД ПАТРОНАТОМ COIRAG

 

(Конфедерації італійських організацій аналітичних досліджень в групах) — Італія

У програмі:

  • ✔ Робота в малих та великих групах особистого досвіду — 3-денні семестри 4 рази на рік (ведучі — навчаючі психотерапевти, дійсні члени IAGP — Інтернаціональної Асоціації Групової Психотерапії і Групового Процесу; 
  • ✔ Теоретичні та супервізійні 3-денні семестри 4 рази на рік (провідні навчальні психотерапевти України, Європи та Ізраїлю).

 

Курс включає:

384 години особистого досвіду, 320 годин теорії та 160 годин супервізій (відповідає стандартам провідних психотерапевтичних шкіл світу).

Кількість учасників у групах — до 14.  

СЕРТИФІКАЦІЯ:

Для отримання заключного сертифікату психотерапевта обов’язковою вимогою є 50 годин особистого досвіду і 30 годин супервізій, отриманих поза основного курсу навчання.

Учасникам видається Свідоцтво ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА (МОН України) «Методика і техніка групової психоаналітичної психотерапії».

Керівник проекту — Наталія Пільгук — PhD в області медичної психології, навчаючий аналітик і супервізор Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій (ECPP), груповий психоаналітичний психотерапевт DAGG (Німеччина), Президент Української Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій (УКПП).

Ведучі груп сенсибілізації (1 рік особистого досвіду):

Марат Дарман — психолог, фахівець Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій (ECPP), груповий психоаналітичний психотерапевт Української Спілки Психотерапевтів (УСП), член правління Спілки психологів і психотерапевтів України (СППУ).

Альона Чуканова — магістр психології, навчаючий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій (ECPP), груповий психоаналітичний психотерапевт ISGP (під патронатом COIRAG, Італія), голова правління Спілки психологів і психотерапевтів України (СППУ). 

Тренери (після 1-го року особистого досвіду) — навчаючі психотерапевти, дійсні члени IAGP — Міжнародної Асоціації Групової Психотерапії і Групового Процесу.

Теоретичні години і години особистого досвіду сертифікуються ECPP (Європейська Конфедерація Психоаналітичних Психотерапій)

Додаткова інформація:

Кваліфікаційний курс групп-аналізу для лікарів, психологів, психоаналітиків і всіх, хто цікавиться цією темою. 
У світі є кілька основних шкіл групової психотерапії - це гештальт-терапія, екзистенційний аналіз і трансактний аналіз. Груп-аналіз займає в цьому ряду особливе місце, не тому що він історично більш ранній, але і тому що спирається на розроблені теорії груп, а також, тому що до 80% психодинамических психотерапевтів Німеччини, Англії, США - вибирають в якості спеціалізації груп- аналіз. 
Особливість даної програми системного психоаналітичного навчання полягає в поєднанні теорії і технік групової та індивідуальної психоаналітичної роботи. 
Людина - істота соціальна. З дитинства ми взаємодіємо з мамою, з татом, з бабусею, з дідусем, з сусідами, друзями. Взаємодіючи з ними, ми змінюємося, ми стаємо не тільки більш соціальними, ми стаємо індивідуальними. У кожного з нас свої особливості. Залежно від того, як ці особливості виникли в ранньому віці, так ми і живемо, такі відносини ми і вміємо створювати.
Переваги груп-аналізу полягають в тому, що людина починає легше взаємодіяти зі світом, тобто вирішуються особистісні завдання, які позиціонують його в соціумі, це в основному міжособистісні відносини. Принадність методу групового аналізу в тому, що є можливість "прожити" ситуацію і відразу випробувати у взаєминах з іншими людьми.
Основною формою роботи групи є вільна взаємодія учасників, необмежене будь-якими темами або завданнями. Через вміння аналізувати і розуміти, що кожен привносить в групу і яким чином він взаємодіє з іншими людьми, члени групи стають здатними брати відповідальність за свої дії, знаходять нові способи справлятися з життєвими проблемами.
 
Програма покликана забезпечити комплексне, систематичне і практично орієнтоване навчання основам психодинамики теоретичного, клінічного і прикладного напрямку, а також познайомити слухачів з різними психодинамическими школами психоаналітичної практики в групової та індивідуальної роботи. 

 

Для отримання додаткової інформації звертатися за тел: (044) 585 46 77 (78).

 


КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78
Email: kispp@i.ua
Email приймальної комісії: kisppvstup@i.ua