Шановні колеги!

Київський інститут сучасної психології та психотерапії спільно з Kyiv School of Intersubjective Psychoanalysis запрошують вас на курс тематичного вдосконалення (підвищення кваліфікації) «ІНТЕРСУБ’ЄКТИВНИЙ ПСИХОАНАЛІЗ»!

Цей навчальний курс був розроблений групою досвідчених психоаналітичних психотерапевтів і психоаналітиків та за підтримки Європейської федерації психоаналітичної психотерапії (EFPP).

Інтерсуб’єктивна школа представлена групою різних авторів, які поділяють декілька переконань щодо психічного здоров’я: психіка розвивається через інтерсуб’єктивні зв’язки з іншим суб’єктом, а потреба в діаді триває протягом усього життя. Ми будемо вивчати, як пацієнт і аналітик впливають один на одного і як аналітик несвідомо впливає на цей обмін. Інтерсуб’єктивна школа передбачає, що взаємний вплив домінує в терапевтичній зустрічі і використовує термін «прийняття» замість переносу, контрпереносу, проективної ідентифікації. Ми обговоримо множинність «Self» і центральність дисоціації як психологічного захисту психіки. Будуть розглянуті концепції травми і роль терапевта в якості «Cвідка», а також несвідомий вплив політичного і соціального контексту в кабінеті. Нарешті, ми обговоримо різні форми втручань та їх ефективність: інтерпретацію, супровід і саморозкриття психотерапевта.

Ми будемо посилатися на головних інтерсуб’єктивних авторів, таких як Томас Огден, Льюїс Арон, Стівен А. Мітчелл, Роберт Д. Столороу, Джессіка Бенджамін, Філіп Бромберг, Дорі Лауб, Уоррен С. Поланд, Сью Гранд, Джоді Месслер Девіс, Мері Гейл Фраулі та ін..

Кожна зустріч буде включати теоретичні уроки і дискусії та спостереження за ситуаційними дослідженнями, які будуть представлені учасниками.

Автори та викладачі навчального курсу:

Гіла Офер - доктор філософії, клінічний психолог, тренінговий психоаналітик і груповий аналітик. Є засновником і паст-президентом Тель-Авівського університету сучасного психоаналізу (TAICP) і одним із засновників Ізраїльського Інституту Групового Аналізу (IIGA). Викладач і керівник Програми психоаналітичної психотерапії в Тель-Авівському університеті, а також факультеті TAICP, IIGA і Чиказькому Центрі психоаналізу, член виконавчої ради, паст-голова группаналітичного відділу Європейської федерації психоаналітичної психотерапії (EFPP), координатор країн Східної Європи EFPP і редактор EFPP Psychoanalytic Psychotherapy Review.

Ліат Ворхафтінг-Аран - клінічний психолог і груповий аналітик, кандидат в Тель-Авівському університеті сучасного психоаналізу, співробітник Ізраїльського Інституту Групового Аналізу і в центральній школі соціальних працівників міністерства праці, член комітету з управління Ізраїльського Інституту Групового Аналізу, керує груповими терапевтами в Національному інституті страхування Ізраїлю.

Аві Берман - доктор філософії - клінічний психолог, психоаналітик і груп-аналітик, член Тель-Авівського університету сучасного психоаналізу та Ізраїльського Інституту Групового Аналізу, співзасновник Ізраїльського Інституту Групового Аналізу, викладає в Тель-Авівському університеті.

Елла Столпер - психотерапевт і груповий аналітик, супервізор, викладач Тель-Авівського університету і Коледжу «Товариства і Творчості» в Натанії, директор програми Групової психотерапії в Центральній Школі підвищення кваліфікації соціальних працівників, член Ізраїльського Інституту групового Аналізу.

Курс складається з п’яти дводенних семінарів:

9-10 лютого - ЛіатВорхафтінг-Аран

23-24 березня - АвіБерман

18-19 травня - Елла Столпер

5-6 жовтня - ГілаОфер

23-24 листопада - ЛіатВорхафтіг-Аран

Кожен семінар включає в себе 4 сесії теорії і 4 сесії супервізії.

Усього: 40 годин теорії та 40 годин супервізії.

Курс являє собою єдину логічно вибудувану програму, тому участь в курсі не передбачає відвідування окремих семінарів! З першого семінару група стає ЗАКРИТОЮ!

Для участі в курсі запрошуються фахівці, які мають досвід особистої терапії і клінічну практику. Курс буде корисний фахівцям, в клінічній практиці яких є клієнти нарцисичного, пограничного та психотичного спектрів.

Після закінчення курсу учасники отримують сертифікат КІСПП із зазначенням кваліфікації, кількості годин, викладачів і супервізора EFPP і свідоцтво про підвищення кваліфікації МОНУ в області сучасного психоаналізу. Можлива сертифікація в УКПП.

Реєстрація на курс і додаткові питання за тел.: (044) 585 46 77 (78) або kispp@i.ua

Зустрічі проводить керівник проекту – Чуканова Альона - засновник Kyiv School of Intersubjective Psychoanalysis, тренінговий аналітик ECPP, голова Секції Психоаналізу СППУ (093) 074 5125, alyonach25@gmail.com

 

КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78
Email: kispp@i.ua
Email приймальної комісії: kisppvstup@i.ua