Вітальне слово ректора

Шановні Пані та Панове!

Вітаємо Вас на сторінці Київського Інституту Сучасної Психології та Психотерапії (КІСПП). Наш Інститут – вищий навчальний заклад, який працює на основі ліцензованих Міністерством Освіти і Науки України програм та видає своїм випускникам дипломи та свідоцтва державного зразка. Ми прагнемо зберегти традиції класичних європейських університетів: різностороння базисна освіта та багатоступінчастість подальшої спеціалізації. У нашому Інституті однаково велике значення приділяється навчанню як клінічної психології – фундаменту майбутнього психотерапевта, так і, власне, психотерапії.

Тому ми залучаємо в навчальний процес найкращих українських та закордонних викладачів: практикуючих психологів, психотерапевтів і психіатрів.

Проте, незалежно від інтенсивності та якості навчальної програми, освіту психологів і психотерапевтів неможливо «поставити на потік». Для становлення професійної ідентичності, так само як і для народження нової наукової парадигми, необхідний час і сприятливе середовище. Тому ми проводимо регулярні науково-практичні конференції та семінари, працюємо в тісній співпраці з професійними асоціаціями психологів і психотерапевтів, де наші випускники шліфують свої навички і знання.

Концепція нашого Інституту побудована на тому, щоб створити необхідні умови, в яких кожен із Вас знайде свій власний Шлях і буде просуватися по ньому своїм власним темпом, поступово здобуваючи добротну професійну ідентичність, а з нею, і професійну впевненість у собі.

Наша мета — забезпечити становлення кваліфікованих фахівців, які могли б працювати в спеціалізованих державних і приватних лікувальних установах, або вести приватну практику.

Все вищесказане визначає відбір майбутніх студентів: ми віддаємо перевагу абітурієнтам з високою мотивацією і достатнім загальним рівнем освіти. Для зарахування на курси підвищення кваліфікації з психотерапії обов'язковою умовою є наявність вищої медичної або психологічної освіти.

Не менш високі вимоги ми пред'являємо до самих себе! У нас відмінна матеріально-технічна база, у навчальному процесі використовуються сучасні інформаційні та комунікаційні технології, викладаються новітні досягнення нейронаук.

Ми не залишаємося байдужими до соціальних проблем нашого суспільства, насамперед — до проблеми неблагополучного дитинства та насильства в сім'ї. Тому Інститут працює в тісному контакті з громадськими організаціями, розробляє соціальні програми і бере активну участь у їх реалізації.

Ми сподіваємося залучити до лав наших студентів людей допитливих і небайдужих, які бажають глибше пізнати самих себе, а з тим і природу людської поведінки; людей, які прагнуть набувати нових знань і не зупиняються на досягнутому.

Якщо Ви відчуваєте в собі ці сили, ми будемо раді пройти цей Шлях разом з Вами!

Ласкаво просимо в КІСПП!

Ректор КІСПП, д.мед.н. Пустовойт М.М.КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34,
парадне №3, оф.401

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78

Email: admin@kispp.com