Шановні колеги!

Наш інститут розпочав новий проект – випуск періодичного наукового видання «Київський журнал сучасної психології та психотерапії».

Починаючи цю непросту справу, ми мріємо про те, щоб наші публікації відрізнялися високим рівнем професіоналізму і водночас були зрозумілі й цікаві для всіх, хто практикує або просто цікавиться питаннями клінічної психології та психотерапії. Відтак, наші видавницькі пріоритети – висока якість наукових публікацій; впровадження принципів базованої на доказах практики; неухильне дотримання норм етики; доступність надійних даних і кращих практик широкому колу фахівців.

Ми запрошуємо до співпраці студентів та аспірантів Київського інституту сучасної психології та психотерапії для презентації на шпальтах нашого видання результатів оригінальних досліджень з клінічної та соціальної психології, психотерапії і психологічного консультування, обговорення проблемних питань психотерапевтичної практики, професійної підготовки фахівців з клінічної психології й психотерапії та важливих подій наукового життя. Ми також хотіли б бачити на наших сторінках аналітичні огляди досліджень, описи випадків з практики (з належним аналітичним компонентом) і короткі повідомлення про дослідження.

За цим посиланням, Ви можете ознайомитись з вимогами до оформлення статей - https://mpp-journal.com/index.php/journal/Submissions

Вже розпочато збір статей до 1 та 2 номеру журналу, які плануємо випустити у цьому році. За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до заступника головного редактора з організаційних питань – Карамушки Тараса (063)838-13-78, email - tkarama90@gmail.com

Чекаємо на ваші матеріали.

З повагою,

Головний редактор 
«Київського журналу  сучасної психології та психотерапії»

Херсонський Б.Г.

 

 

 


КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78
Email: kispp@i.ua
Email приймальної комісії: kisppvstup@i.ua