Шановні колеги!

Київський інститут сучасної психології та психотерапії запрошує Вас в 2020 році на навчання на третьому рівні вищої освіти для здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 053 Психологія. 

Програма аспірантури КІСПП забезпечує науково обґрунтовану, комплексну, високо якісну підготовку аспірантів в різних сферах сучасної психологічної науки,  освіти та практики.

Широка спрямованість наукових профілів, дозволяє аспіранту вибрати ту тематику дослідження, яка є актуальною та представляє для нього найбільший науковий інтерес в самих різних областях психології, а саме: отримання класичних і сучасних знань про фундаментальні механізми і закономірності походження, розвитку і функціонування психіки людини, людської свідомості, самосвідомості і особистості в процесах діяльності, пізнання і спілкування; про методи дослідження в галузі нейропсихології; про моделювання психічних явищ; про процес діяльності людини як суб'єкта в різних умовах; про вивчення психологічних закономірностей змін і відновлення психічної діяльності при різних патологічних станах і аномаліях розвитку; про виявлення закономірностей впливу психічних факторів на зміцнення здоров'я; про сучасні підходи щодо психодіагностики широкого кола психічних явищ; про закономірності поведінки і діяльності людей, включених в соціальні групи; вивченні психологічних характеристик соціальних груп і соціальних рухів; про аналіз психологічних проблем в різних сферах суспільного життя; про концепції та дослідження психічного розвитку, а також  дослідження процесів розвитку і формування психіки людини на різних етапах життєвого циклу; про актуальні дослідженнях в психотерапевтичних школах.

Вступ до аспірантури можливий на основі диплому спеціаліста/магістра з психології або інших спеціальностей.

Форма навчання - денна.

Початок занять11 січня 2021 року. 

Тривалість навчання4 роки.

Для вступу в аспірантуру необхідно пройти співбесіду, подати необхідні документи та скласти вступні іспити. Правила прийому та перелік документів ви можете знайти на нашому сайті.

Дати вступних іспитів - 20 листопада по 11 грудня 2020 року.

Необхідно скласти іспити з психології, філософії та іноземної мови. 

Зарахування18.12.2020р. 

Початок навчання11.01.2021р. 

Для вступу до аспірантури подаються наступні документи:

1. Заява на ім’я ректора Інституту (візується вступником у проректора з наукової та навчально –методичної роботи)

2. Копія паспорта.

3. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.

4. Три фотокартки 3х4.

5. Копія диплому про закінчення вищого навчального закладу з копією додатку.

6. Рекомендаційний лист (за наявності). 

7. Список та ксерокопії опублікованих наукових праць та винаходів (за наявності). 

Усі додаткові питання на інформаційних зустрічах. 

Інформаційні зустрічі проходитимуть щопонеділка о 19.00. В період карантина, інформаційні зустрічі проводяться за допомогою програми ZOOM.

Для цього Вам необхідно:

  1. Завантажити на свій пристрій програму ZOOM(www.zoom.us)
  2. Заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Після чого Вам на пошту надішлють ідентифікатор та пароль, за допомогою яких Ви зможете приєднатися до ZOOM-зустрічей, в обрану Вами дату.

Положення про порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії


КОНТАКТИ

01133, м.Київ, бульвар Л.Українки 34

Телефон: (044) 585-46-77
Факс: (044) 585-46-78
Email: kispp@i.ua
Email приймальної комісії: kisppvstup@i.ua